Odpowiedź na najważniejsze ludzkie pytania i odwieczne dylematy:  Dlaczego żyję? W jakim celu żyję? Jak to się stało, że żyję? Kim jest ten,  który sprawił, że żyję? Czy ze śmiercią ciała kończy się moje życie?  Nie oszukujcie się! Prawie każdy człowiek nie dopuszcza do siebie myśli,  że śmierć jest kresem jego drogi. Co byście powiedzieli, gdyby ukazano Wam Stwórcę wszechrzeczy w sposób zrozumiały? Gdyby nagle Bóg  przestał być dla Was niepojęty? Myślicie, że to brednie? Przeczytajcie tę książkę. Przejmujące, powiązane z wizją Boga opowiadania o ludzkich  losach sprawią, że zaczniecie patrzeć na wiele spraw na nowo.  Powodzenia.

Ziemianie

Czwórka młodych Amerykanów rozważa słowa Biblii. Łączy ich przekonanie, że Boga można poznać rozumem, a wiara musi być logicznie uzasadniona. W Świętej Księdze poszukują odpowiedzi. Wszystko przebiegałoby jak  zazwyczaj, gdyby nie strona jeahawah.com, która pojawiła się w Internecie. Ich dotychczasowe spojrzenie na religię, wiarę i Boga nagle nabrało nowego wymiaru. Życiowe plany układane od lat stały się mało istotne. Co takiego się wydarzyło? Do jakich doszli wniosków? Cóż takiego  poszukiwacze prawdy odkryli?

Wirus

Jak sugeruje sam podtytuł („Początek końca”), narodziny Jezusa z Nazaretu są początkiem nadejścia końca – końca świata. Warto wiedzieć,  że nieodłącznym zwiastunem tych czasów według Biblii jest pojawianie się na świecie kolejnego wcielenia proroka Eliasza i ukazanie zakrytych dla ludzkości od wieków prawd. Czy współczesny prorok Eliasz odkryje  te prawdy? Kim jest Bóg? Jakie jest Jego prawdziwe imię zrozumiałe dla ludzkości? Sięgając po tę książkę, z pewnością się tego dowiesz.

Ostatnia Tajemnica

NASZE KSIĄŻKI

 

Cicha zmowa wąskiej grupy najbardziej wpływowej finansjery zaczyna tworzyć  Nowy Porządek Świata (NPŚ). Cel tajnej organizacji został określony: zniewolić  globalnie ludzi za pomocą mikroczipów i kontrolować ich umysły. Czarny  scenariusz, w którym człowiek staje się kontrolowaną przez komputer biomaszyną, jest wręcz nieuchronny. Biblijne apokaliptyczne proroctwo o tym, że nikt nie kupi ani nie sprzeda, kto nie ma znamienia bestii na czole lub ręce, powoli się urzeczywistnia. To zapowiedź końca świata, ale zanim do tego dojdzie, ma się pojawić OSTATNI PROROK. Biblia nazywa go Eliaszem. Czy prorok zdemaskuje religijne odstępstwa  i przywróci Bogu właściwy szacunek? A może już się pojawił? Kim jest Shirman  Stoone? Przeczytaj tę książkę! Stań po stronie prawdy! Walcz o własne życie!

Dzieci Babilonu
  • Black Twitter Icon
  • Black Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now